Székelyföld kerekasztal 2.0

2025. október 8., 16:15, BME K épület II. em. 10.
A BME Építőművészeti Doktori Iskola meghívja a félév második nyílt eseményére: Székelyföld kerekasztal 2.0
Az esemény fókuszában az újgenerációs székelyföldi építészek állnak, akik munkáikon és tapasztalataikon keresztül osztják meg gondolataikat a kortárs székelyföldi építészet helyzetéről. Az alkalom elején a doktori iskola Székelyföld-kutatói is bemutatkoznak, a rövid felvezető előadások után kerekasztal-beszélgetés következik, amely a jövőbeli együttműködés lehetőségeit is érinti.
Az esemény nyilvános, a részvétel ingyenes és regisztrációhoz nem kötött. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

 

Időpont: 2025. október 8., 16:15

Helyszín: BME K210

 

Meghívottak:

Antal Zoltán, Dénes Péter, Egyed János, Egyed Szabolcs, Nagy Árpád, Tövissi Márton

 

Moderátorok:
Dr. habil Zuh Deodáth PhD, egyetemi docens – Ybl Miklós Építéstudományi Kar
Lázár Csaba doktorandusz

 

Program:
16:15 Köszöntés
16:20 Kutatói bevezetők
Rab Sarolta doktorandusz
Lázár Csaba doktorandusz
Dr. habil Zuh Deodáth PhD
16:40 Építészek prezentációi
Egyed János
Egyed Szabolcs
Dénes Péter
Antal Zoltán
Nagy Árpád
Tövissi Márton – online
18:00 Kerekasztal-beszélgetés