Az Építőművészeti Doktori Iskola kétnapos, félévzáró konferenciáján bemutatkoznak a doktori iskola különböző évfolyamos hallgatói az ebben a félévben elvégzett kutatási eredményeikkel. A két napon át, négy szekcióban zajló konferencia levezető elnökei: Zuh Deodáth PhD, Somogyi Krisztina PhD, Veres Bálint PhD, Kovács Dániel.
Minden érdeklődőt szeretettel látunk!
Szabó Levente DLA
az Építőművészeti Doktori Iskola vezetője

