Félévzáró doktori konferencia

2026. 01. 14-15., BME K épület II. em. 10.

Az Építőművészeti Doktori Iskola kétnapos, félévzáró konferenciáján bemutatkoznak a doktori iskola különböző évfolyamos hallgatói az ebben a félévben elvégzett kutatási eredményeikkel. A két napon át, négy szekcióban zajló konferencia levezető elnökei: Zuh Deodáth PhD, Somogyi Krisztina PhD, Veres Bálint PhD, Kovács Dániel.

Minden érdeklődőt szeretettel látunk!

Szabó Levente DLA
az Építőművészeti Doktori Iskola vezetője