BME DLA – NYÍLT NAP ÉS KIALLÍTÁS
a 2012-2013 év záró eseménye

“A KICSI SZÉP. LEHETSÉGES KIUTAK ÉS STRATÉGIÁK ITT ÉS MOST” c. tematikus év évzáró eseménye, a BME Építészmérnöki Kar Építőművészeti Doktori Iskolájának szervezésében.

A BME Építőművészeti Doktori Iskola tanárai és hallgatói szertettel meghívnak minden érdeklődőt a 2013-2013 tanév záró eseményére!

Időpont: 2013. június 10 és 11

Helyszín: BME K. 210

Program:

Június 10., hétfő, 9.00-15.00: A tematikus csoportos projektek bemutatkozása és a svájci tanulmányút elemzése.

Június 11., kedd, 9.00-16.45: Az egyéni kutatási témák előadásai.

Részletes leírás a programról, résztvevőkről, meghívott építészekről és témákról a mellékelt meghívóban!

Az ez évi csoportos projektekről és egyéni kutatásokról röbbet itt, illetve a honlap hírei között:

csoportos projektek félévközi beszámolója

egyéni kutatások félévközi beszámolója, 1.-2. év

egyéni kutatások félévközi beszámolója, 3.+ év

Több információ a Doktori Iskola svájci tanulmányútjáról:

Modern és kortárs svájci építészet c. tárgy leírása

tanulmányút útifüzete

A program a TÁMOP-4.2.2/B-10/1-2010-0009 program keretében valósul meg.

Az eseményt megnyitja Cságoly Ferenc DLA, DSc, az MTA rendes tagja, az Építőművészeti Doktori Iskola vezetője.

Minden érdeklődőt szertettel várunk!